Markalı Arsa Yatırımı

Gelişime açık bölgelere ve imarlı arsalara yatırım yapmak, gayrimenkul sektörü için en dikkat çekici yatırımlar arasındadır. Ancak bu tür getirisi yüksek, imarlı ve gelişim aksında bulunan bir arsa bulunsa bile, bütçeler bunu karşılamaya yeterli gelmeyebilir. Markalı arsa olarak gayrimenkul firmaları tarafından gelişime açık bölgelerde üretilen arsa projeleri ise, küçük birikimlerle dahi yatırım yapmanıza olanak sağlamaktadır. Markalı arsa, yatırımcılara; hazır şehir planları, altyapı, sosyal donatı alanları ile konsept bir yaşam alanı sunar. Alanında güvenilir ve marka değeri yüksek firmalar tarafından imarlı olarak geliştirilen markalı arsalar, geleceği belli olan cazip bir yatırım fırsatı haline gelmiştir. Markalı arsa yatırımında “kamu altyapı yatırımları arsamı nasıl etkileyecek, satış potansiyeli nedir, karlı bir yatırım mı?” gibi soruları bir kalemde kafanızdan silebilirsiniz. Uzun yıllar beklemenize gerek kalmadan, hem karlılığını yükselten hem de satışı kolay bir yatırıma imza atmış olursunuz. Markalı arsa satın aldığınızda, markanın yarattığı güven ve değeri de yatırımınıza dahil etmiş olursunuz.

Markalı Arsa Yatırımı Hareket Alanınızı Geniş Tutar

‘Doğru yerde’ ve ‘doğru zamanda’ yapılan arsa yatırımı, gelecekte size karlı bir yatırım olarak geri dönecektir. Elinizde bir miktar paranız var ise ve bunu sağlam bir yatırım aracı olan arsa ile değerlendirmek istiyor iseniz. ‘Alırken kazanmak’ deyiminin kazançlı bir arsa yatırımını ifade ettiğini düşünerek, dikkat etmeniz gereken bir nokta da gayrimenkulün imar durumudur. Yatırım değerinin gelecek açısından potansiyelini arttıran durum, o arsanın imarlı olmasıdır. Yani parselasyonu yapılmış, üzerinde inşaat yapılmasına izin verilen alanlardır. Ancak doğalgaz, su ya da enerji hatları ile ilgili yatırımların yapılmaması ve çevre düzenlemeleri gibi belirsizlikler, imarlı dahi olsa genel arsa yatırımı için sorun yaratabilir. Markalı arsa yatırımlarında ise altyapı, yollar, çevre düzenlemeleri hazır olduğundan dolayı bu tür sorunları yaşamazsınız. İstediğiniz zaman satın aldığınız arsa üzerinde inşaat yapabilme durumu hareket alanınızı da arttırır.

Markalı Arsa Yatırımı ile Uzun Yıllar Beklemenize Gerek Yok

Arsa yatırımı yapmayı düşünüyor iseniz, imar durumu kadar arsanın konumu da belirleyici bir faktördür. Gelişim aksında bulunması, kamu – özel yatırımları, turizm ve doğal güzellikleri ile öne çıkan yerlere yakınlığı gibi faktörler oldukça önemlidir. Otoyollar, köprüler, havaalanına yakın ya da turizm bölgesi gibi özel bölge ilan edilen alanlar, yatırım açısından yüksek getirili olacağı düşünülen yerlerdir.

Bir bölgeye, ‘havaalanı yapılacak, otoyol geçecek’ gibi söylentilerle yatırım yapılmamalıdır. Kamu ya da özel nitelikli bu tür yatırımlar, her zaman beklenen sürede hayata geçmeyebilir. Ancak genel bir arsa yatırımı için geçerli olan bu tereddütleri markalı arsa projelerinde yaşama ihtimaliniz yoktur. Çünkü doğal, kültürel zenginliği olan bölgelere yakınlığı ile özel bir konsept dahilinde geliştirilen markalı arsa projeleri, bulunduğu bölgede bir cazibe alanı yaratır. Markanın güvenilirliği, arsa yatırımı yapanlara sunmuş olduğu yaşam konsepti ile yatırım değerini arttırır. Aslında, siz markalı arsaya yatırım yaptığınız zaman sadece arsayı satın almakla kalmaz, o firmanın güvenilirliği ve yatırım değerinden de faydalanmış olursunuz. Marka güvencesi ile satın aldığınız andan itibaren, kolayca satma fırsatınız da oluşmuş olacaktır. Küçük birikimlerinizle de yatırım yapabileceğiniz bu tür projelerde, yatırım değerini arttıracak tüm unsurlar önceden planlanmış durumda karşınıza çıkar.

Nef City 82 ile Cazip Bir Yatırımın Kapısını Aralayın

Arsa yatırımı yaptığınızda, onun ne kadar sürede nasıl bir kazanç sağlayacağını bilmek istersiniz. Ancak söylentilerle hareket ediyorsanız, o yatırımın ayakları yere sağlam basan bir yatırım olduğundan söz etmek zor olacaktır. Çünkü gelişime açık diye düşündüğünüz bir lokasyon için net bir perspektif olmadıkça gelecek için öngörülemez bir yatırım olarak kalabilir. Oysa ki, bütün bu yatırımları önceden sağlamış; altyapısı, yolları, yeşil alanları, yaşam olanakları önceden tasarlanmış markalı konsept arsa projeleri ile öngörülebilirliği garanti bir yatırımın kapısını aralayabilirsiniz. Nef City 82 Hirfanlı projesi, işte bu noktada cazip yatırım fırsatı olarak göz kırpıyor. Şehir yaşamı için gerekli bütün donatıları hazırlanmış, sahil kenarında yatay mimari ile şekillenen Türkiye’nin ilk marka arsa projesi Nef City 82 Hirfanlı, alırken kazanmak isteyenlerin tercihi oluyor. Küçük bir yatırımcı için dahi taksitle uygun fırsatlar barındıran bu proje; resmi onaylı şehir planları, hazır altyapısı, parkları, sosyal donatı alanları, lüks otelleri ve ticari alanları ile cazip bir yatırım fırsatı sunmakta.

 

Online şube. Evden çıkmadan.

Görüşmeyi başlat tuşuna basarak yatırım danışmanınız ile görüntülü ya da sesli görüşme yapabilir, proje sunumu ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizi tanıyabilmemiz için lütfen bilgilerinizi girin

Nef City 82 Hakkında Detaylı Bilgi için formu doldurun

(*) Gerekli alan

Nef City 82 hakkında detaylı bilgi almak için:

Çerez ve Veri Politikası

Ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz, siteyi kullanımınızı analiz etmek ve reklamları kişiselleştirmek amacıyla çerezler aracılığıyla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde işlenmektedir. Daha fazlasını oku

Online şube. Evden çıkmadan.

Görüşmeyi başlat tuşuna basarak yatırım danışmanınız ile görüntülü ya da sesli görüşme yapabilir, proje sunumu ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizi tanıyabilmemiz için lütfen bilgilerinizi girin