Çocuk Kamp Alanı

Nef City 82 Yatırımcıları Ek Sosyal Alanlarını Kendileri Seçiyor

Türkiye’nin ilk markalı arsa yatırım projesi Nef City 82 yatırımcılarına geçtiğimiz ay içinde yaptığımız bir  anket ile mevcut Fold Home alanlarına ilave olarak hangi aktivite alanını tercih edeceklerini sorduk.

Anket sonuçlarına göre Çocuk Kamp Alanı en çok tercih alan seçenek oldu.

Çocuklarımız, onlar için özel planlanacak bu kamp alanında doğanın içinde keşifler yaparak macera dolu anılar biriktirecekler.

Nef City 82’nin dünyaca ünlü mimarlar özenle tasarlanan şehir planında zengin spor, sosyal ve aktivite imkanları bulunuyor:

☘️ Açıkhava konser ve festival alanları
☘️ Plajlar
☘️ Su sporları
☘️ Termal gölet
☘️ Spor sahaları
☘️ Bisiklet ve kaykay parkurları
☘️ Buz pateni
☘️ Macera parkuru
☘️ Balıkçılık alanı
☘️ Organik bahçe, bostan ve seralar
☘️ Yeşil alanlar ve koru
☘️ Binicilik alanı
☘️ Mini golf sahası

Mavi ile yeşilin buluştuğu Nef City 82’de sıfır faiz 49 ay taksitle her bütçeye uygun ödeme planlarıyla erken yatırım fırsatlarından siz de yararlanmak için sayfa altındaki formu doldurabilir, uzman yatırım danışmanınızdan proje sunumu alabilirsiniz.

Online şube. Evden çıkmadan.

Görüşmeyi başlat tuşuna basarak yatırım danışmanınız ile görüntülü ya da sesli görüşme yapabilir, proje sunumu ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizi tanıyabilmemiz için lütfen bilgilerinizi girin

Nef City 82 Hakkında Detaylı Bilgi için formu doldurun

(*) Gerekli alan

Nef City 82 hakkında detaylı bilgi almak için:

Çerez ve Veri Politikası

Ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz, siteyi kullanımınızı analiz etmek ve reklamları kişiselleştirmek amacıyla çerezler aracılığıyla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde işlenmektedir. Daha fazlasını oku