Nef City 82’de Yol Çalışmaları Başladı

Türkiye’nin ilk markalı arsa yatırım projesi Nef City 82 yatırımcılar tarafından yoğun talep görmeye devam ederken, Nef projede onaylı olan yol çalışmalarına başladığını duyurdu.

İlk yatırımcılarına tapularını teslim eden geliştirici firma, projedeki ana hatlarının tamamının yollarının açıldığını belirtti ve fizibilite çalışmalarını da tamamlayarak inşaata ara yollar ve peyzaj çalışmaları ile devam edeceğini bildirdi.

Markalı konut projeleri ve yenilikçi yaşam alanları yaklaşımıyla hem yurtiçi hem de yurtdışında gayrimenkul sektöründe öncü bir marka olan Nef, Kırşehir Kaman’da, Hirfanlı Gölü kıyısında 2,5 milyon m2 proje alanıyla bölgede gayrimenkul ve turizm başta olmak üzere tüm sektörlerde gelişme sağlayacak bir adım olan Nef City 82 Göl Şehri projesine 2019 Eylül ayında start vermişti.

Türkiye’nin 82. şehri hedefiyle yola çıkan Nef City 82 taahhüt ettiği sözleri sırasıyla yerine getirerek ve yatırımcılarıyla güven inşa ederek kazandırmaya devam ediyor.

Proje sunumu randevusu almak için form doldurabilir ya da 0850 272 10 10 no’lu hattımızı arayabilirsiniz.

Online şube. Evden çıkmadan.

Görüşmeyi başlat tuşuna basarak yatırım danışmanınız ile görüntülü ya da sesli görüşme yapabilir, proje sunumu ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizi tanıyabilmemiz için lütfen bilgilerinizi girin

Nef City 82 Hakkında Detaylı Bilgi için formu doldurun

(*) Gerekli alan

Nef City 82 hakkında detaylı bilgi almak için:

Çerez ve Veri Politikası

Ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz, siteyi kullanımınızı analiz etmek ve reklamları kişiselleştirmek amacıyla çerezler aracılığıyla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde işlenmektedir. Daha fazlasını oku